دانلود با موضوع : بازی های نیمه باز The Semi-Open Games – نرم افزار های آماده


مشخصات فایل دانلودی:

عنوانبازی های نیمه باز The Semi-Open Games

دسته بندی فایل نرم افزار های آماده

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده استتحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. از کادر موجود در زیر می توانید فایل ” بازی های نیمه باز The Semi-Open Games ” را دانلود بفرمایید:


ChessBase Tutorials Openings The Semi-Open Games بازی های نیمه باز محصول :  chessbase 2018 دی وی دی کامل تصویری مدت زمان آموزش: 6 ساعت شما چگونه شروع بازی خود را تمرین می کنید؟ آیا بیهوده تلاش می کنید تا توالی 15 یا حتی 20 حرکت را بخاطر بسپارید؟ آیا شما راه خود را بین کتاب های قطور ادامه می دهید تا شاید به سختی به اطلاعات مورد نظرتان برسید؟ یا شاید براحتی همان شروع را استفاده می کنید چون اتفاقی سال ها قبل مطالب اندکی در رابطه با آن آموخته اید و یا در هر صورت یاد گرفتن راه جدید وقت گیر و سخت است؟ و یا شما بسادگی اهمیتی برای شروع بازی قائل نیستید ولی همچنان از قرار گرفتن در وضعیت نامساعد قبل از ورود به یک بازی خوب ناراحتید؟ خوشبختانه اصلا نیازی نیست که تمرین شروع بازی این گونه باشد چون برای همه آنهایی که به دنبال یک مسیر فشرده و جالب برای شروع بازی می گردند در حال حاضر  آموزش شروع بازی چس بیس وجود دارد زبان: انگلیسی رده: مبتدی ، پیشرفته جلد دوم به بخش وسیع و مهمی از بازی های نیمه باز می پردازد. استادان و مربیان ما به شما 24 ویدیو هیجان انگیز،سرگرم کننده و آم …

از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” بازی های نیمه باز The Semi-Open Games ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – بازی های نیمه باز The Semi-Open Games – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

شطرنج,شروع بازی,chessbase,chess,opening

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

روش دانلود:

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *