دانلود با موضوع : تحلیل ویلا مشا – فنی و مهندسی


مشخصات فایل دانلودی:

عنوانتحلیل ویلا مشا

دسته بندی فایل فنی و مهندسی

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده استتحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. از کادر موجود در زیر می توانید فایل ” تحلیل ویلا مشا ” را دانلود بفرمایید:


تحلیل ویلا مشا 35 اسلاید پاورپونت با فرمت pptx  کلیات پروژه u نام پروژه: ویلای مشا u آدرس: تهران-دماوند u شرکت مشاوره: مهندسین مشاور معماری موج نو u معماران مسئول: لیدا الماسیان، شاهین حیدری u معمار همکار: مریم امان پور u تیم طراحی: شیدا قطبی، سهیلا زاهدی، ایلناز عشایری ، u الناز شکروی، فاطمه هنربخش u تاریخ: 1394-1395 u نوع پروژه: مسکونی u جوایز: رتبه ی سوم بخش ساختمان های تک واحدی جایزه ی معمار95 و برنده ی جایزه ی جامعه معماران آمریکا u مساحت ساخته شده: 260 مترمربع u طراح سازه: یعقوب عابدپور u کارفرما: یعقوب عابدپور u عکاس: پرهام تقی اف …

از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” تحلیل ویلا مشا ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – تحلیل ویلا مشا – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

تحلیل ,ویلا مشا

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

روش دانلود:

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *