دانلود با موضوع : خانه ی ویلایی بزرگمهر – فنی و مهندسی


مشخصات فایل دانلودی:

عنوانخانه ی ویلایی بزرگمهر

دسته بندی فایل فنی و مهندسی

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده استتحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. از کادر موجود در زیر می توانید فایل ” خانه ی ویلایی بزرگمهر ” را دانلود بفرمایید:


  خانه ی ویلایی بزرگمهر 40 اسلاید پاورپونت بصورت ppt u  مشخصات عمومی پروژه طراحی خانه بزرگمهر  u نام پروژه: خانه بزرگمهر u موقعیت: خراسان رضوی، مشهد، ایران u شرکت مشاوره: دفتر معماری تجربه زمان ما u معماران مسئول: هانیه علیزاده، محمود گنجی u تاریخ: ۱۳۹۱-۱۳۹۴ u نوع پروژه: مسکونی u مساحت سایت پروژه: ۲۵۰ مترمربع u مساحت ساخته شده: ۵۲۵ مترمربع u مدیر اجرایی پروژه: محسن اسدزاده u تیم اجرایی پروژه: ارسلان اسدزاده، خلیل ارژنگی u جوایز : رتبه اول (مشترک) جایزه معمار در بخش ساختمان های مسکونی تک واحدی، ۱۳۹۴ u   …

از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” خانه ی ویلایی بزرگمهر ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – خانه ی ویلایی بزرگمهر – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

خانه ی ویلایی بزرگمهر

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

روش دانلود:

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *