دانلود با موضوع : دانلود مقاله ترجمه شده “مروری بر جایگزینهای چربی” – فنی و مهندسی


مشخصات فایل دانلودی:

عنواندانلود مقاله ترجمه شده “مروری بر جایگزینهای چربی”

دسته بندی فایل فنی و مهندسی

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده استتحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. از کادر موجود در زیر می توانید فایل ” دانلود مقاله ترجمه شده “مروری بر جایگزینهای چربی” ” را دانلود بفرمایید:

14 صفحه مقاله ترجمه شده مناسب برای رشته صنایع غذایی   FAT REPLACERS – REVIEW Claudia Felicia Ognean, Neli Darie, M. Ognean AbstractReducing dietary fat is the primary dietary goal for many consumers. Fat replacers are compounds incorporated into food products to provide them with some qualities of fat. Trends in dietary fat intake, classification by nutrient source, energy density, specific application and functional properties of fat replacers will be reviewed. Specific application and potential effects on health status of fat substitutes also will be reviewed.Keywords: fat replacers, fat substitutes, fat mimetics, low fat مروری بر جایگزینهای چربی خلاصه کاهش چربی در رژیم غذایی هدف اولیه رژیم گرفتن برای بسیاری از مصرف کنندگان است. جایگزینهای چربی ترکیباتی هستند که در فراورده های غذایی ترکیب می شوند تا برخی از خواص چربی را در آنها تامین کنند. روند میزان مصرف چربی در رژیم، تقسیم بندی بر اساس منبع تغذیه، تراکم انرژی، کاربرد ویژه و خواص کاربردی جایگزینهای چربی در این مقاله مور …

از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود مقاله ترجمه شده “مروری بر جایگزینهای چربی” ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود مقاله ترجمه شده “مروری بر جایگزینهای چربی” – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

جایگزینهای چربی, جانشینهای چربی, مقلدهای چربی, کم چرب

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

روش دانلود:

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *