دانلود با موضوع : دانلود پاورپوینت معماری معاصر غرب – فنی و مهندسی


مشخصات فایل دانلودی:

عنواندانلود پاورپوینت معماری معاصر غرب

دسته بندی فایل فنی و مهندسی

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده استتحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. از کادر موجود در زیر می توانید فایل ” دانلود پاورپوینت معماری معاصر غرب ” را دانلود بفرمایید:


فهرست مطالب: بخش اول – درآمد بخش دوم -معماران آشنايي با معماري هاي تک بخش سوم – اصول فکري و طراحي سبک هاي-تک معماران هاي-تک ساختمانهاى هاى-تك …… 1)بينش پوزيتويسم و خوشبيني به علم و پيشرفت علمي و تکنيکي ؛ 2) نمايش تکنولوژي به عنوان عصاره و دستاورد عصر جديد ؛ 3) نمايش پروسه ساخت ؛ 4) شفاف نمودن، لايه لايه کردن و نمايش حرکت در ساختمان ؛ 5) نمايش ساختار و اجزا درون ساختمان در نما ؛ 6) استفاده از رنگ هاي روشن و ساده ؛ 7) سازه و ساختار به عنوان تزئينات ؛ 8) استفاده از اجزاي کششي سبک ؛ 9) جدا کردن بخش هاي سرويس دهنده از قسمتهاي سرويس شونده؛ 10) طراحي بام ساختمان به عنوان نماي پنجم ساختمان بخش چهارم-Hi-Tech تعريف هاي تک معماري هاي تک بخش پنجم – هاي تک ايراني  ساختمان تجاري اداري فرشته در تهران —————————- درآمد: سبکي که در دهه 1960 متولد شد و کودک نازپرورده معماري امروز محسوب مي شود . سبک آينده نگرانه هاي تک است که به معنايي تداوم ساختمان هاي شيشه و آهن سده نوزدهم اما با اتکا به فناوري هاي مدرن است معماري هاي تک به دليل استفاده ا …

از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود پاورپوینت معماری معاصر غرب ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود پاورپوینت معماری معاصر غرب – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

دانلود پاورپوینت معماری معاصر غرب

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

روش دانلود:

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *