دانلود با موضوع : راهنمای مقیاس مکان کنترل نوویکی- استریکلند ( N-SLCS) – علوم انسانی


مشخصات فایل دانلودی:

عنوانراهنمای مقیاس مکان کنترل نوویکی- استریکلند ( N-SLCS)

دسته بندی فایل علوم انسانی

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده استتحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. از کادر موجود در زیر می توانید فایل ” راهنمای مقیاس مکان کنترل نوویکی- استریکلند ( N-SLCS) ” را دانلود بفرمایید:


فرمت فایل : Word ( ورد ) شیوه نمره گذاری: دارد  ویژگی روانسنجی: دارد  گارانتی: دارد  تعداد صفحات: 4ص تعداد سوالات: 40تا  معرفی مقیاس مکان کنترلی نوویکی – استریکلند در سال 1973 توسط نوویکی و استریکلند به منظور ارزیابی مکان کنترل کودکان ساخته شد. این مقیاس با 40 عبارت به منظور ارزیابی این موضوع طراحی شده است که آیا کودک باور دارد تقویت یا پاداش به واسطه شانس و سرنوشت به او ارائه می شود ( مکان کنترل بیرونی) یا به خاطر رفتار خودش ( مکان کنترل درونی). مکان کنترل در کودکان از این جهت اهمیت دارد که تعدادی از مطالعات ارتباط آن را با بسیاری از رفتارها و نگرش های دیگر از جمله موفقیت تحصیلی نشان داده است. بنابراین کودکی که مکان کنترل درونی نسبتا سطح بالایی دارد بیشتر احساس می کند که زندگی اش تحت کنترل خودش است. مقیاس مکان کنترل نوویکی – استریکلند در مورد کودکان مقطع سوم به بالا به کار رفته است. این مقیاس با اندکی تغییر و تبدیل کلمه « بچه ها » به  « افراد » و حذف عبارت هایی که در مورد والدین است،‌ برای دانشجویان و …

از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” راهنمای مقیاس مکان کنترل نوویکی- استریکلند ( N-SLCS) ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – راهنمای مقیاس مکان کنترل نوویکی- استریکلند ( N-SLCS) – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

راهنمای ,مقیاس, مکان کنترل, نوویکی, استریکلند, N SLCS

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

روش دانلود:

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *