دانلود با موضوع : لیسپ حذف هاشور دور متن – فنی و مهندسی


مشخصات فایل دانلودی:

عنوانلیسپ حذف هاشور دور متن

دسته بندی فایل فنی و مهندسی

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده استتحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. از کادر موجود در زیر می توانید فایل ” لیسپ حذف هاشور دور متن ” را دانلود بفرمایید:


عنوان فارسي: حذف هاشور دور متن عنوان انگليسي: Clear Hatch surronding Text دستور: sht با اين برنامه مي توان پس زمينه و دور متوني را که درون قسمت هاشور زده از طراحي قرار دارند را پاک کرده و هاشور دور متون را حذف نمود. Program Description This program enables the user to clear the area of a hatch pattern surrounding selected single-line text (DText) and multiline text (MText) objects, or Text, MText and single-line & multiline attributes contained within selected primary & nested block references. Upon issuing the command syntax sht (Show Hatch Text) at the AutoCAD command-line, the user is first prompted to make a selection of Text, MText and/or block references for which to clear the surrounding hatch pattern, and then to select the obscuring hatch to be modified. Following valid selections, the program will proceed to generate new hatch boundaries surrounding every selected Text and MText object, and furthermore for every Text, MText or attribute object found within each select …

از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” لیسپ حذف هاشور دور متن ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – لیسپ حذف هاشور دور متن – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

لیسپ, اتوکد, هاشور, متن

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

روش دانلود:

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *