دانلود با موضوع : لیسپ درج طول اضلاع چندضلعی ها – فنی و مهندسی


مشخصات فایل دانلودی:

عنوانلیسپ درج طول اضلاع چندضلعی ها

دسته بندی فایل فنی و مهندسی

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده استتحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. از کادر موجود در زیر می توانید فایل ” لیسپ درج طول اضلاع چندضلعی ها ” را دانلود بفرمایید:

عنوان فارسی: لیسپ درج طول اضلاع چندضلعی ها عنوان انگلیسی: Auto Dimentioning Polygon دستور: pdim این لیسپ یکی از کاربردیترین لیسپ های موجود می باشد که تاثیر بسیار زیادی در افزایش کارایی و سرعت و دقت کار با اتوکد و نرم افزارهای اتودسک می گردد. با این لیسپ می توان طول اضلاع چند ضلعی را با یک کلیک به صورت یکجا بر روی هر ضلع درج نمود.جهت اجرای لیسپ کافیست دستور pdim را اجرا نموده و سپس چندضلعی مورد نظر را انتخاب نمود، پس از آن مشخص می کنیم که برچسب طول ها داخل چندضلعی درج شود یا بیرون آن، که با مشخص کردن آن کل طول هر ضلع چندضلعی بر روی آنها درج می شود. …

از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” لیسپ درج طول اضلاع چندضلعی ها ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – لیسپ درج طول اضلاع چندضلعی ها – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

لیسپ, طول, اتوکد

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

روش دانلود:

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *