دانلود با موضوع : لیسپ مقیاس مجموعه آبجکت ها به مرکزیت خودشان – فنی و مهندسی


مشخصات فایل دانلودی:

عنوانلیسپ مقیاس مجموعه آبجکت ها به مرکزیت خودشان

دسته بندی فایل فنی و مهندسی

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده استتحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. از کادر موجود در زیر می توانید فایل ” لیسپ مقیاس مجموعه آبجکت ها به مرکزیت خودشان ” را دانلود بفرمایید:

نام فارسی:  مقیاس مجموعه آبجکت ها به مرکزیت خودشان نام انگلیسی: Scal Objects in Own Centers دستور: mos با این لیسپ بسیار کاربردی می توان مجموعه زیادی از آبجکت ها را به صورت گروهی کوچک و یا بزرگ کرد. کاربرد این لیسپ در فایلهایی که دارای تعداد زیاد آبجکت هستند نمایان می شود. مثلاً در فایل نقشه یک شهر برای مقیاس مساحت یا هر نوشته دیگری داخل تک تک بلوکهای ترسیمی، می توان با انتخاب لایه مربوطه و یا آبجکتهای مورد نظر بدون اینکه مکان آبجکت ها تغییر کند اندازه آنها را تغییر داد. …

از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” لیسپ مقیاس مجموعه آبجکت ها به مرکزیت خودشان ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – لیسپ مقیاس مجموعه آبجکت ها به مرکزیت خودشان – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

لیسپ, اتوکد, مقیاس, scale

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

روش دانلود:

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *