دانلود با موضوع : پاورپوینت اهمیت نمازبرای کودکان – علوم انسانی


مشخصات فایل دانلودی:

عنوانپاورپوینت اهمیت نمازبرای کودکان

دسته بندی فایل علوم انسانی

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده استتحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. از کادر موجود در زیر می توانید فایل ” پاورپوینت اهمیت نمازبرای کودکان ” را دانلود بفرمایید:

پاورپوینت نمازو کودکان 18اسلاید همراه با شعر ولطیفه بنده و خدا خدا = بنده ی من نماز شب بخوان و آن یازده رکعت است. بنده = خدایا خسته ام نمی توانم. خدا =  بنده ی من دو رکعت نماز شفع و یک رکعت نماز وتر بخوان. بنده = خدایا خسته ام برایم مشکل است نیمه شب بیدار شوم. خدا = بنده ی من قبل از خواب این سه رکعت را بخوان. بنده = خدایا سه رکعت زیاد است. خدا = بنده ی من فقط یک رکعت نماز وتر بخوان. بنده = خدایا امروز خیلی خسته ام! آیا راه دیگری ندارد. خدا = بنده ی من قبل از خواب وضو بگیر و رو به آسمان کن و بگو یاالله                          بنده = خدایا من در رختخواب هستم  اگر بلند شوم خواب از سرم می پرد. خدا = بنده ی من همان جا که دراز کشیده ای تیمم کن و بگو یاالله بنده = خدایا هوا سرد است نمی توانم دستانم را از زیر پتو در بیاورم. خدا = بنده ی من در دلت بگو یا الله ما برایت نماز شب حساب می کنیم. بنده اعتنایی نمی کند و می خوابد… خدا = ملائکه ی …

از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” پاورپوینت اهمیت نمازبرای کودکان ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – پاورپوینت اهمیت نمازبرای کودکان – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

پاورپوینت نمازو کودکان,پاورپوینت نمازو کودک,پاورپوینت نماز,پاورپوینت کودکان

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

روش دانلود:

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *