دانلود با موضوع : پاورپوینت بيماري هاي قلبي و حاملگي – عمومی و آزاد


مشخصات فایل دانلودی:

عنوانپاورپوینت بيماري هاي قلبي و حاملگي

دسته بندی فایل عمومی و آزاد

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده استتحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. از کادر موجود در زیر می توانید فایل ” پاورپوینت بيماري هاي قلبي و حاملگي ” را دانلود بفرمایید:


فرمت فایل: پاورپوینت قابل ویرایش     تعداد اسلاید: 54   قسمتی از پاورپوینت :   بيماريهاي قلبي در حاملگي : شيوع 1 % علت اصلي مرگ در زنان USA سومين علت اصلي مرگ در افراد 25 تا 44 ساله     تغييرات فيزيولوژيك در حاملگي افزايش برون ده تا 50 % ( بيشتر ناشي از افزايش حجم ضربه اي) ( نيمي در 8 هفته اول ) مقاومت عروق سيستميك و كاهش ريوي قدرت انقباضي قلب بدون تغيير ادم اندام تحتاني       تشخيص بيماريهاي قلبي 1- EKG – قلب انحراف به چپ ( 15 درجه ) 2- اكوكارديوگرافي 3- بررسي عملكرد بطن چپ با آلبومين نشان دار تكنتيوم 99 دوز 120 ميلي راد بدون اثر تراتوژن 4- انژيوگرافي 1100-300 راد اشعه به جنين مي رسد  . در صورت ضروري بودن با توجه به سن حاملگي 5- راديوگرافي قفسه سينه ( با حفاظ سربي‌ )     طبقه بندي باليني بيماريهاي قلبي كلاس I : فقدان محدوديت فعاليت فيزيكي كلاس II : محدوديت اندك فعاليتهاي فيزيكي كلاس III : محدوديت شديد فعاليتهاي فيزيكي كلاس IV : ناتواني در انجام هر گونه فعاليت فيزيكي …

از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” پاورپوینت بيماري هاي قلبي و حاملگي ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – پاورپوینت بيماري هاي قلبي و حاملگي – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

پاورپوینت بیماری های قلبی و حاملگی , پاورپوینت, بیماری , قلبی , حاملگی

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

روش دانلود:

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *