دانلود با موضوع : پاورپوینت حقوق و مزايا در قانون خدمات كشوري – عمومی و آزاد


مشخصات فایل دانلودی:

عنوانپاورپوینت حقوق و مزايا در قانون خدمات كشوري

دسته بندی فایل عمومی و آزاد

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده استتحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. از کادر موجود در زیر می توانید فایل ” پاورپوینت حقوق و مزايا در قانون خدمات كشوري ” را دانلود بفرمایید:


فرمت فایل: پاورپوینت قابل ویرایش     تعداد اسلاید: 37   قسمتی از پاورپوینت :   نظام پرداخت سيستم يا مقرراتي است كه دستگاه ها يا سازمان هاي دولتي از طريق آن فعاليت شاغل را ارزيابي مي كند تا پاداش هاي پولي و غير پولي را به صورت مستقيم و يا غير مستقيم در چارچوب قانون و توانايي هاي خود، به كاركنان پرداخت نمايد   مواد مرتبط با نظام پرداخت ماده 20- دستگاههاي اجرايي مكلفند به منظور ايجاد انگيزه و افزايش كارايي و بهره‌مندي از فكر و انديشه و خلاقيت كارمندان ذيربط خود ساز و كار مناسب براي جلب مشاركت كارمندان و دريافت پيشنهادها و اثرگذاري آن در تصميم گيري‌ها را فراهم آورند.نظام پيشنهادها و نحوه پرداخت پاداش براساس آيين نامه‌اي خواهد بود كه با پيشنهاد سازمان به تصويب هياٌت وزيران مي‌رسد. ماده 78- در دستگاه‌هاي مشمول اين قانون كليه مباني پرداخت خارج از ضوابط و مقررات اين فصل به استثناء پرداخت‌هاي قانوني كه در زمان بازنشسته‌شدن يا از كارافتادگي و يا فوت پرداخت مي گردد و همچنين برنامه كمك‌هاي رفاهي كه به عنوان يارانه مس …

از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” پاورپوینت حقوق و مزايا در قانون خدمات كشوري ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – پاورپوینت حقوق و مزايا در قانون خدمات كشوري – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

پاورپوینت حقوق و مزایا در قانون خدمات کشوری, پاورپوینت, حقوق, مزایا , قانون, خدمات ,کشوری

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

روش دانلود:

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *