دانلود با موضوع : پاورپوینت راه های انتقال بیماری ایدز – عمومی و آزاد


مشخصات فایل دانلودی:

عنوانپاورپوینت راه های انتقال بیماری ایدز

دسته بندی فایل عمومی و آزاد

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده استتحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. از کادر موجود در زیر می توانید فایل ” پاورپوینت راه های انتقال بیماری ایدز ” را دانلود بفرمایید:


فرمت فایل: پاورپوینت قابل ویرایش     تعداد اسلاید: 41   قسمتی از پاورپوینت :     راههاي  انتقال بيماري ايدز  1-تما س جنسي 2- خون وفرآورده های خونی 3- مادر به كودك   1)تماس جنسي: 80 % آلوده شدگان به بيماري ايدز در دنيا به دليل برقراري روابط جنسي با افراد آلوده به اين بيماري مبتلا شده اند.       وجود عفونتهاي مقاربتي احتمال انتقال وابتلاء را تا 20 برابر افزايش مي دهد.      عدم رعايت موازين اخلاقي در ارتباطات از عوامل موثر انتقال محسوب مي شود.     2)مادر آلوده به نوزاد و جنين: 10 % آلوده هاي جهان را كودكان تشكيل مي دهند    احتمال انتقال بدون پيشگيري 50-30 درصد مي باشد.     امكان  آلودگي از مادر به كودك در طول حاملگي، حين زايمان و هنگام شير دهي وجود دارد     3 )خون و فرآورده هاي خوني: پر خطر ترين راه انتقال، دريافت خون آلوده است كه بيش از 90 درصد احتمال آلودگي وجود دارد. (3 درصد از آلوده شدگان به ويروس ايدز از اين راه آلوده شده اند.)   …

از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” پاورپوینت راه های انتقال بیماری ایدز ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – پاورپوینت راه های انتقال بیماری ایدز – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

پاورپوینت راه های انتقال بیماری ایدز, پاورپوینت, راه , انتقال, بیماری, ایدز

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

روش دانلود:

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *