دانلود با موضوع : پاورپوینت عربی دوم دبیرستان درس هشتم – علوم انسانی


مشخصات فایل دانلودی:

عنوانپاورپوینت عربی دوم دبیرستان درس هشتم

دسته بندی فایل علوم انسانی

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده استتحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. از کادر موجود در زیر می توانید فایل ” پاورپوینت عربی دوم دبیرستان درس هشتم ” را دانلود بفرمایید:

پاورپوینت عربی دوم دبیرستان درس هشتم   7اسلاید معلوم و مجمهول ( مبنی للمعلوم و مبنی للمجهول ) فعل معلوم ( مبنی للمعلوم ) : فعلی است که فاعل آن ( معلوم ) و مشخص باشد مثال : علی شیشه را شکست ( چه کسی شیشه را شکست ؟ علی ) ذهب علی الی المدرسه ( فاعل – علی ) فعل مجهول ( مبنی للمجهول ): فعلی است که فاعل آن ( مجهول ) و نا مشخص باشد مثال : شیشه شکسته شد .    ( چه کسی شیشه را شکست ؟ ) کتب الدرس   ( درس نوشته شد ) مجهول کردن فعل معلوم : مجهول کردن فعل ماضی : ابتدا عین الفعل ( دومین حرف اصلی ) را مکسور (-ِ) می کنیم تمام حروف متحرک قبل از عین الفعل را مضموم (-ُ) می کنیم مثال : کتب ( نوشت)          کُتِبَ ( نوشته شد                اِکتسب ( به دست آورد )          اُکتسِب ( به دست آورده شد)   …

از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” پاورپوینت عربی دوم دبیرستان درس هشتم ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – پاورپوینت عربی دوم دبیرستان درس هشتم – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

پاورپوینت عربی دوم دبیرستان درس هشتم,پاورپوینت عربی دوم دبیرستان

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

روش دانلود:

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *