دانلود با موضوع : پاورپوینت معناي خشم – علوم انسانی


مشخصات فایل دانلودی:

عنوانپاورپوینت معناي خشم

دسته بندی فایل علوم انسانی

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده استتحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. از کادر موجود در زیر می توانید فایل ” پاورپوینت معناي خشم ” را دانلود بفرمایید:

پاورپوینت معناي خشم   11اسلاید خشم يكي از هيجانهاي منفي است كه، انسان تجربه مي كند و مانند همه هيجانات از مؤلفه هاي فكر و رفتاري برخوردار است . در واقع خشم يكي از عناصر سه گانه تمايل ستيزه جويانه , خصمانه و مخربانه آدمي است : بدبيني , خشم و پرخاشگري. بدبيني كه مقدم و زمينه ساز تجربه خشم است نوعي بي اعتمادي نسبت به مقاصد و نيات مردم است كه باعث مي شود شخص دائماً در برابر رفتار ديگران , حالت  احتياط آميز به خود بگيرد. خشم نوعي هيجان است كه بر اثر انتظار شخص بدبين از رفتار ناشايست ديگران به وجود مي آيدوپرخاشگري رفتاري است كه اشخاص بر اثر هيجانهاي ناخوشايند و منفي ناشي از عصبانيت و ناراحتي و امثال آن از خود بروز مي دهند.   چگونه خشم به وجود مي آيد ؟     هنگامي كه افكار خشمگينانه به مغز هجوم مي آورد ناگهان از جايي در سمت چپ قشر خاكستري مغز علايم هشدار دهنده اي به سلولهاي عصبي هيپوتالاميكي كه در بخشهاي عميق مغز قرار دارند فرستاده مي شود. اين سلولها نيز به نوبه خود پيامهاي واصله را به ايستگاه پايين تري كه در قاعده مغز است ارسال مي دارد و موجب مي شود اعصا …

از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” پاورپوینت معناي خشم ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – پاورپوینت معناي خشم – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

پاورپوینت معنای خشم,پاورپوینت خشم,پاورپوینت درمورد خشم

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

روش دانلود:

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *