دانلود با موضوع : پاورپوینت مکمل های غذایی و دوپینگ – علوم پزشکی


مشخصات فایل دانلودی:

عنوانپاورپوینت مکمل های غذایی و دوپینگ

دسته بندی فایل علوم پزشکی

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده استتحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. از کادر موجود در زیر می توانید فایل ” پاورپوینت مکمل های غذایی و دوپینگ ” را دانلود بفرمایید:


مشخصات فایل عنوان: پاورپوینت مکمل های غذایی و دوپینگ قالب بندی: پاورپوینت تعداد اسلاید: 39       محتویات دسته بندی مکملها بر اساس خواص ادعا شده مکمل هایی که بر سوخت و ساز انرژی تاثیر دارند مکمل هایی که احتمالا بر ترکیب بدن تاثیر می گذارند مکمل هایی که احتمالا باعث حفظ سلامت عمومی ورزشکار می شوند منابع مکمل های غذایی مصرف چشم بسته ممنوع مکمل ها و عملکرد های ورزشی به طور کلی سه دسته از مکمل های غذایی مورد تاکید قرار دارند  کراتین (مونوهیدرات )  Creatine میزان مصرف کراتین میزان مصرف پیشنهادی مصرف کراتین و عملکرد ورزشی مصرف مکمل کراتین و آثار جانبی آن پروتئین و اسیدهای آمینه پیکولینات کروم بتا هیدروکسی – بتا متیل بوتیرات (HMB) فسفا تیدیل سرین (PS) گلوتامین بی کربنات سدیم آثار جانبی کافئین تعریف دوپینگ (Doping) پارادوپینگ (Paradoping) تاریخچه دوپینگ  استروئیدهای آنابولیک استروئیدهای آنابولیک پیش سازهای تستوسترون ( آندرو ستندیون و دی هیدرو اپی اندوسترون) و . . .         قسمتی از پاورپوینت د …

از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” پاورپوینت مکمل های غذایی و دوپینگ ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – پاورپوینت مکمل های غذایی و دوپینگ – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

پاورپوینت مکمل های غذایی و دوپینگ,دسته بندی مکملها بر اساس خواص ادعا شده ,مکمل هایی که بر سوخت و ساز انرژی تاثیر دارند ,مکمل هایی که احتمالا ب?

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

روش دانلود:

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *