دانلود با موضوع : پاورپوینت نظام زندگي زن براساس فرهنگ و قانون اسلام – عمومی و آزاد


مشخصات فایل دانلودی:

عنوانپاورپوینت نظام زندگي زن براساس فرهنگ و قانون اسلام

دسته بندی فایل عمومی و آزاد

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده استتحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. از کادر موجود در زیر می توانید فایل ” پاورپوینت نظام زندگي زن براساس فرهنگ و قانون اسلام ” را دانلود بفرمایید:


فرمت فایل: پاورپوینت قابل ویرایش     تعداد اسلاید: 28   قسمتی از پاورپوینت :   در اقتصاد: (ملاكِ رفاه) رفاه شبكه‌ايي سطح درآمد و شيوه مصرفي موجب رفاه شبكه‌ايي مي‌شود كه براي دست‌يابي به آن و مصرف آن پنج شرط ملاحظه شود: (معادلات كلان رفتارهاي اقتصادي)  به منافع ديگران ضرر نرساند و در معادله بُرد- بُرد به‌دست آمده باشد.  به محيط ضرر نرساند.  به تعادل رواني و احساسي خود و ديگران صدمه نزند.  قدرت تفكر و تصميم‌گيري او تضعيف نشود. (قدرت واقع‌نگريِ كلان)  سود حاصله بهره‌وريِ پايدار داشته باشد.         •قانون و فرهنگ “قانون” حداقل‌هاي الزامي در قواعد رفتاري، است. حقوق و قانون، بايد و نبايدهاي حداقلي است يعني مرزها و لبه‌ها را بيان ميكند، مواردي كه عقل به كمتر از آنها رضايت نمي‌دهد و فساد ناشي از عدم رعايت آنها قابل اغماض نيست. قوانين، ارتباطات و وضعيت موجود را طوري تنظيم مي‌كنند كه عناصر موجود در سيستم، مانعي از جهت حركت به‌سوي رشد و تكامل …

از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” پاورپوینت نظام زندگي زن براساس فرهنگ و قانون اسلام ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – پاورپوینت نظام زندگي زن براساس فرهنگ و قانون اسلام – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

پاورپوینت نظام زندگی زن براساس فرهنگ و قانون اسلام, پاورپوینت, نظام, زندگی ,زن ,اساس, فرهنگ , قانون, اسلام

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

روش دانلود:

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *