دانلود با موضوع : پاورپوینت نقش مواد معدني در فعاليت هاي ورزشي – علوم پزشکی


مشخصات فایل دانلودی:

عنوانپاورپوینت نقش مواد معدني در فعاليت هاي ورزشي

دسته بندی فایل علوم پزشکی

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده استتحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. از کادر موجود در زیر می توانید فایل ” پاورپوینت نقش مواد معدني در فعاليت هاي ورزشي ” را دانلود بفرمایید:


مشخصات فایل عنوان: پاورپوینت نقش مواد معدني در فعاليت هاي ورزشي قالب بندی: پاورپوینت تعداد اسلاید:15       محتویات قسمتی از پاورپوینت تعريف: مواد معدني ،يكي از 6 ماده مغذي مورد نياز انسان هستند.فاقد انرژي ميباشند اما در متابوليسم توليد انرژي در بدن نقش دارند.مواد معدني يا املاح وظايف متعددي در بدن به عهده دارند.در رشد و نمو،استحكام استخوان ها و دندان ها،انقباض عضلاني،فعاليت آنزيم ها و…….. نقش دارند. تقسيم بندي: – مواد معدني عمده (Macronutrients) بيش ازmg/day 100 مورد نياز هستند. شامل كلسيم،فسفر،سديم،پتاسيم،منيزيم،كلر و گوگرد .   – مواد معدني ناچيز(Micronutrients ,Trace elements) كمتر از 100 mg/day مورد نياز هستند.شامل آهن،روي،مس،منگنز،سلنيوم،كبالت،……… كلسيم: فراوانترين ماده معدني موجود در بدن(2-5/1 در صد وزن بدن) 99 در صد كلسيم بدن در استخوان ها و 1 در صد درخون و بافت هاي نرم نقش در بدن: استحكام استخوان ها و دندان ها – انتقال پيام هاي عصبي – انعقاد خون – انقباض عضله مقدار مورد نياز(Dietary Reference  Inta …

از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” پاورپوینت نقش مواد معدني در فعاليت هاي ورزشي ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – پاورپوینت نقش مواد معدني در فعاليت هاي ورزشي – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

پاورپوینت نقش مواد معدنی در فعالیت های ورزشی

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

روش دانلود:

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *