دانلود با موضوع : پاورپوینت نمازمسافر (مکان) – علوم انسانی


مشخصات فایل دانلودی:

عنوانپاورپوینت نمازمسافر (مکان)

دسته بندی فایل علوم انسانی

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده استتحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. از کادر موجود در زیر می توانید فایل ” پاورپوینت نمازمسافر (مکان) ” را دانلود بفرمایید:

  پاورپوینت نمازمسافر (مکان) 27اسلاید در اين مكان‏ها نماز تمام است:   الف) در وطن، هرچند مدت كوتاهى در آنجا بماند. ب) در جايى كه مى‏داند ده روز مى‏ماند، يا تصميم دارد بماند. ج) در جايى كه سى روز با ترديد مانده؛ يعنى معلوم نبوده است كه مى‏ماند يا مى‏رود و تا سى روز به همين حالت مانده و از آنجا به جايى هم نرفته است، در اين صورت بايد بعد از سى روز نماز را تمام بخواند. •وطـن:     •1 ـ وطن، جايى است كه انسان براى اقامت وزندگى خود اختيار كرده است، مثلاً يك شهر يا روستا، خواه در آنجا به دنيا آمده و وطن پدر و مادرش باشد يا خودش آن جا را براى زندگى اختيار كرده باشد. •2 ـ تا انسان قصد ماندنِ هميشگى در غير وطن اصلى خودش را نداشته باشد، آنجا وطن او نيست؛ مانند دانشجويى كه مدتى براى تحصيل در جايى مى‏ماند. •3 ـ كسى كه در دو محل زندگى مى‏كند؛ مثلاً شش ماه در شهرى و شش ماه در شهر ديگر مى‏ماند و هر دو را براى زندگى هميشگى اختيار كرده است، هر دو وطن اوست. اگر بيشتر از دو محل را براى زندگى خود اختيار كرده باشد اشكال دارد و ب …

از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” پاورپوینت نمازمسافر (مکان) ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – پاورپوینت نمازمسافر (مکان) – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

پاورپوینت نمازمسافر (مکان),پاورپوینت مکان نمازمسافر ,پاورپوینت نمازمسافر

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

روش دانلود:

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *