دانلود با موضوع : پاورپوینت نمازمسافر – علوم انسانی


مشخصات فایل دانلودی:

عنوانپاورپوینت نمازمسافر

دسته بندی فایل علوم انسانی

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده استتحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. از کادر موجود در زیر می توانید فایل ” پاورپوینت نمازمسافر ” را دانلود بفرمایید:

  پاورپوینت نمازمسافر   28اسلاید « وَ إِذَا ضَرَبْتُمْ فِى الأَرْضِ فَلَيْسَ عَلَيْكُمْ جُنَاحٌ أنَ تَقْصُرُوا مِنَ الصَّلَوةِ …» «هرگاه در زمين راه مى‏پيماييد (به سفر مى‏رويد) بر شما باكى نيست كه نماز را كوتاه كنيد…» (سوره نساء، آيه 102)   انسان بايد در سفر، با شرايطى كه خواهد آمد، نمازهاى چهار ركعتى را دو ركعت ( يعنى شكسته) بجا آورد: 1 ـ سفر او كمتر از هشت فرسخِ شرعى نباشد. 2 ـ از اوّل مسافرت، قصد پيمودن هشت فرسخ را داشته باشد. 3 ـ به حدّ تَرخُّص برسد. 4 ـ در بين راه، پيش از رسيدن به چهار فرسخ از قصد خود برنگردد. 5 ـ نخواهد پيش از رسيدن به هشت فرسخ از وطن خود بگذرد، يا ده روز يا بيشتر در جايى بماند. 6 ـ براى كار حرام سفر نكند و خود سفر هم حرام نباشد. 7 ـ بيابانگرد نباشد. 8 ـ شغل او مسافرت نباشد. شرط اول:   …

از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” پاورپوینت نمازمسافر ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – پاورپوینت نمازمسافر – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

پاورپوینت نمازمسافر,پاورپوینت نماز,پاورپوینت مسافر نماز,

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

روش دانلود:

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *